ФК “Карпати” почали просити гроші на “Патреоні”

28 грудня 2020 Львів, Спорт
Share Button
Фото: ФК Карпати
Про це йдеться на сайті футбольного клубу.

“Відповідальність – це усвідомлення, що без вашої підтримки і допомоги не буде жодного прогресу клубу, він взагалі може померти. А можливості – це інструменти впливу на діяльність «Карпат». Patreon якраз дає такі інструменти.

Система працює дуже просто – заходите на patreon.com/fckarpatylviv, обираєте щомісячний платіж, який вам підходить (3, 6, 15 або 30 євро) і вказуєте банківську картку, з якої ця сума буде списуватись автоматично (в гривневому еквіваленті). В разі чого ви можете відписатись в будь-який момент. Важливий нюанс – збір коштів на Patreon відбувається максимально прозоро, кожен відвідувач сторінки «Карпат» може бачити в режимі онлайн кількість патронів і загальну суму.

Чим більший ваш платіж – тим більше можливостей ви отримуєте. Весь перелік вказано на Patreon. Найголовніша можливість – ви станете не просто вболівальником, а отримаєте особливий статус і почнете певною мірою керувати клубом. Зустрічі з керівництвом, голосування в закритих опитуваннях, різні ексклюзивні права і т.д. А найцікавіша можливість – вписати себе в історію «Карпат» в прямому сенсі цього слова. Прізвище кожного, хто стане патроном «Карпат» до 1 лютого, ми використаємо в дизайні ігрової форми наступного сезону!“, – пишуть у клубі.

Нагадаємо, у Львові перезаснували ФК “Карпати”.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі