Фонд держмайна має намір повернути “трубу Медведчука” державі через суд

12 травня 2021 Економіка
Share Button
Ілюстративне фото
Фонд державного майна України звернувся до суду з позовом про повернення в державну власність ділянки нафтопродуктопроводу "Самара - Західний напрямок".

Про це йдеться в повідомленні пресслужби фонд.

Крім того, в позовній заяві ФДМУ просить скасувати державну реєстрацію права власності ТОВ “ПрикарпатЗахідтранс” і Пд-Західного акціонерного товариства трубопровідного транспорту нафтопродуктів на дану ділянку.

“Так, Національне антикорупційне бюро та Спеціальна антикорупційна прокуратура завершили розслідування дій експерта, на підставі недостовірного висновку якої суд у 2017 році відмовив у визнанні права власності на частини нафтопродуктопроводів “Самара-Західний напрямок” за державою.

Постановою слідчого судді ВАКС від 23 лютого 2021 року заборонено розпорядження, відчуження і користування об’єктами і лінійними ділянками, які безпосередньо задіяні в забезпеченні виробничої діяльності згаданого комплексу”, – сказано в повідомленні.

Нагадаємо, 11 травня генпрокурор Ірина Венедиктова заявила, що підписала повідомлення про підозру в державній зраді і замаху на розграбування національних ресурсів в окупованому Криму депутатам від “ОПЗЖ” Віктору Медведчуку і Тарасу Козаку.

Йдеться про вчинення злочинів, передбачених статтями 111 (держзрада) і 438 (порушення законів і звичаїв війни) Кримінального кодексу України.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі