Франківець записав матюки і погрози поліції з міськвідділу. Аудіозапис

04 червня 2020 Кримінал, Трафунки
Share Button
Фото ілюстративне
Увечері 30 травня правоохоронці затримали двох юнаків, які билися між собою на вулиці Бельведерській. Один з них ― неповнолітній. Хлопцям вдалося записати на диктофон те, що відбувалося у відділку.

Про це ІА «Галка» розповів батько неповнолітнього хлопця.

Юнаки стверджували, що імітували бійку жартома, слухати їх не хотіли. Поліцейські вирішили скласти адмінматеріали  на хлопців, бо вони порушували спокій у громадському місці. Свого правоохоронці домагалися погрозами й нецензурною лексикою. Неповнолітньому юнакові погрожували фізичною розправою, якщо він не підпише паперів.

Поліцейські били хлопців, змусили роздягнутися до білизни, принижували за татуювання (питали, чи готові вони за них відповісти, і  що в майбутньому будуть відповідати за них «на зоні»), питали, «під ким вони ходять». У юнаків взяли відбитки пальців, тату сфотографували.

Хлопці відмовилися підписувати будь-які документи, які підготували поліціянти. І тоді почалося:

«Я тебе спущу на землю, ти сопля ти йо****, я таких як ти хаваю на сніданок, і зразу виси*** на***. Ти усьок бл***? Щінок нах**. Ти підпишеш на**й бл**ь, ти таке підпишеш шо о****ш на**й. Тут ше не такі підписували. Дивися, спортсмен нев*****я…Ше не такі підписували бл**ь, дивися на***, спортсмен нев*****я на**й, я тебе як пере**у, ти ох***ш, тут ще не такі ригали», ― каже перший поліціянт.

Батька неповнолітнього повідомили про затримання сина згодом. Чоловік передав аудіозапис розмови у прокуратуру, інспекцію внутрішніх розслідувань поліції та керівнику прикарпатської поліції Володимиру Голубошу та просить дати оцінку діям у міськвідділі. Чиї саме голоси на аудіо – чоловік не знає.

У Івано-Франківській поліції почали службове розслідування.  Його матеріали передадуть до прокуратури міста Івано-Франківська.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі