Інтернет-шахраї ошукали франківців, що замовили засоби захисту від вірусу, на 26 тис. грн

23 березня 2020 Кримінал
Share Button
Поліцейські розшукують шахраїв, які обдурили прикарпатців при купівлі індивідуальних засобів захисту від вірусу. За минулі вихідні жертвами таких шахраїв стали двоє жителів Івано-Франківська.

Про це повідомляє поліція Івано-Франківської області.

Ошукані перерахували псевдо-продавцям одразу усю вартість товару, а не отримавши покупки, зрозуміли, що їх обдурили.

Так, в Івано-Франківський відділ поліції із заявою звернувся 35-річний місцевий житель. Чоловік повідомив, що перерахував понад 11 тисяч гривень на купівлю антисептичних засобів і медичних масок, але так і товар не отримав.

Цього ж дня 32-річний франківець замовив через мережу Інтернет індивідуальні засоби захисту від вірусу. Потерпілий перерахував продавцю 15 000 гривень на банківську картку, після чого зв’язок з продавцем обірвався.

За фактами шахрайства відкриті кримінальні провадження за ст. 190 Кримінального кодексу України. Поліцейські проводять заходи, спрямовані на встановлення осіб, причетних до скоєння цих злочинів і притягнення їх до відповідальності.

Шановні громадяни! Поліція вкотре нагадує: замовляючи товар у мережі інтернет, ніколи не здійснюйте передоплати, сплачуйте за товар лише після його отримання. Пам’ятайте, запорука вашої безпеки – це уважність та пильність.

Якщо Ви запідозрили, що Вас намагаються ошукати, одразу повідомляйте в поліцію за телефоном «102».

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі