Гармаш спрогнозував ситуацію на Донбасі після виборів до Держдуми РФ

19 вересня 2021 Політика
Share Button
Фото: Радіо Свобода
Представник української делегації в Тристоронній контактній групі Сергій Гармаш заявив, що після проведених в РФ виборів до Держдуми відбудеться радикалізація політики Кремля щодо України.

Про це він сказав в ефірі “Радіо Свобода”.

Конфронтація конфлікту неминуча, вважає Гармаш

“На нас чекає радикалізація, ще більша конфронтація державних органів Росії, Держдуми зокрема, щодо України. Відповідно буде інформаційний ринок Росії налаштований ще більш проти України. Згідно налаштовувати населення проти України. І, напевно, Путіну для чогось це потрібно”, — розповів Гармаш.

На питання, Володимир Путін використовує жителів Донбасу, Гармаш відповів: “Так”.

Жителі Донбасу проголосують на цих виборах або, швидше за все, за них намалюють необхідні Путіну цифри, бо на цій території агітація ведеться виключно за “Єдину Росію”, пояснює Гармаш.

“До речі, знову агітація — це виборча кампанія, вона відбувається на території України”, — сказав представник української делегації в ТКГ.

Як повідомлялося раніше, жителів ОРДЛО з російськими паспортами 17, 18 і 19 вересня повезуть в Ростовську область, щоб ті проголосували на виборах до Держдуми РФ. Тих жителів окупованого Донбасу, в яких тільки український паспорт, бойовики не пропускати через кордон з країною-агресором.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі