Генерал рф нагородив свого сина-підполковника за провалений наступ на Суми та Чернігів

05 травня 2022, 03:22
Share Button
Скріншот
Генерал-полковник рф Алєксандр Лапін нагородив свого сина-танкіста, 36-річного підполковника Дєніса Лапіна, який керував наступом на українські Суми та Чернігів. Сюжет про його нагородження вийшов, поки російська армія відступала з чернігівського та київського напрямків.

Про це пише російська служба ВВС.

36-річний підполковник Дєніс Лапін отримав нагороди за “мужність і героїзм при звільненні населених пунктів у Чернігівській області”, вказувалося у сюжеті пропагандистського телеканалу “Звезда” від 29 березня. Проте жодних військових успіхів на чернігівському напрямку російська армія не досягла — у день виходу репортажу російська влада оголосила про відведення військ із Київської та Чернігівської областей.

Син генерала командує 1 гвардійським танковим полком, який входить до складу Таманської мотострілецької дивізії. Цей полк, як і частина дивізії, зазнав величезних втрат у боях із ЗСУ. Багато підлеглих Лапіна або загинули, або потрапили у полон.

Серед них командир командир роти капітан Расим Тагієв, заступник командира полку із озброєння Євгєній Стародубов і багато інших. Сам Стародубов у полоні казав, що разом із ним українські військові затримали 18 військовослужбовців рф.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі