Генконсульство РФ у Харкові привітало українців з Днем захисників та захисниць

14 жовтня 2021 Політика, Трафунки
Share Button
Співробітники Генконсульства також розкритикували політику Росії.

Повідомлення з’явилося на сторінці rusconsulate.kharkov в Інстаграмі, посилання на яку є на сайті генконсульства.

«Співробітники Генерального консульства Російської Федерації в місті Харкові від щирого серця вітають український народ з Днем захисників і захисниць України», — йдеться в повідомленні.

«Перебуваючи на священній українській землі, ми усвідомлюємо ницість політики Російської Федерації. Ми захоплюємося українськими хлопцями та дівчатами, які захищають кожну п’ядь своєї землі. Сподіваємося, що зі смертю диктатора Росія відмовиться від агресивних, загарбницьких дій в Україні. Ми не підтримуємо політику нашої держави стосовно України. У той час, коли політичне керівництво Росії віроломно окупувала Крим і Донбас, на більшій території РФ люди живуть в злиднях і лихах. Розуміємо, що швидше за все, після цих поздоровлень ми будемо змушені повернутися додому», — йдеться у пості.

Під другим фото Генконсульство опублікувало список прізвищ співробітників і агентів ФСБ.

Користувачі активно відреагували на пост у коментарях:

А у Фейсбуці під постом Юрія Михальчишина, який опублікував скріни на своїй сторінці, користувачі висунули свої здогадки і теорії.

Хтось засумнівався у знанні мов дипломатами. Декого цікавлять наслідки такого вчинку.

“Судячи з усього, наші спецслужби мають хороше почуття гумору. Добре, коли хоч хтось допоміг росіянам “прозріти”, потім і до самих дійде”, – прокоментував у Телеграмі цю ситуацію нардеп Олексій Гончаренко.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі