Гео Лерос розповів, чому Зеленський не звільняє Єрмака

09 серпня 2021 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Нардеп Гео Лерос, якого виключили з фракції «Слуга народу», стверджує, що глава Офісу президента України Андрій Єрмак керує «общаком», куди надходять кошти від бюджетних потоків, скруток і крадіжок у державних компаніях.

Про пише Ракурс.

“Фірми платять компаніям, які надають їм документи про витрати, а насправді повертають їх готівкою, залишаючи державний бюджет з діркою. Я, наприклад, нещодавно заявляв: якщо до лютого зарплату «слуг» в конвертах спонсорували олігархи (тобто безпосередньо: отримав — передав), то з лютого вони створили в Офісі президента «общак», який поповнюється з будь-яких напрямків”, — заявив нардеп.

За його словами, в «общак» йдуть кошти від «Великого будівництва» і низки інших держпроектів.

“Єрмак (керує «общаком» — ред). І це одна з основних причин, чому Зеленський від нього не відмовляється. Не тому, що він великий професіонал. Просто це людина, на якій замкнулися абсолютно всі тіньові процеси: кадрове «рішалово», тиск через правоохоронні органи, «общак», з якого платиться зарплата і гроші медіа. В середньому цей «общак» поповнюється на суму від 60 до 80 млн дол”, — зазначив Лерос.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі