Глава Пентагону в Києві підтвердить перспективи вступу України в НАТО

17 жовтня 2021 Політика
Share Button
Фото: centcom.mil
Наступного тижня Україну відвідає міністр оборони США Ллойд Остін. Під час візиту він планує обговорити питання безпеки в Чорноморському регіоні, а також запевнити Україну і Грузію, що двері НАТО для двох держав відчинені.

Про це заявили у пресслужбі Пентагону.

“Остін підкреслить і в Грузії, і в Україні, що двері НАТО відчинені, і закликає країни внести необхідні зміни, щоб вони могли претендувати на членство в оборонному альянсі”, – йдеться в повідомленні.

Також в Пентагоні зазначили, що глава Міноборони відправляється в Європу, щоб запевнити союзників і партнерів в прихильності США їх суверенітету перед обличчям російської агресії.

Остін має намір обговорити безпеку в Чорному морі і зміцнення співпраці між Україною, Грузією та Румунією в цьому питанні.

У Пентагоні наголосили, що Росія вторглася в Грузію в 2008 році і окупувала Південну Осетію і Абхазію – приблизно 20% країни. Україна знаходиться в конфлікті з Росією, і з 2014 року російські війська вбили близько 14 000 українців на Донбасі і в околицях. Також Росія незаконно анексувала Крим.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі