Глава УГКЦ на прощі до Зарваниці вітав і нагороджував політиків

21 липня 2021 Життя
Share Button
18 липня під час загальнонаціональної прощі у Зарваниці Глава УГКЦ Блаженніший Святослав вручив ексголові ЛОДА Миколі Кмітю найвищу нагороду Української Греко-Католицької Церкви – Орден митрополита Андрея Шептицького.

Нагороду підприємець, експрезидент IDS Group (Моршинська, Миргородська та ін.) Микола Кміть та кандидат у нардепи від “Самопомочі” отримав за “активну громадсько-суспільну позицію у плеканні християнських цінностей та протистояння злу, активну діяльність як сенатора Українського католицького університету, жертовне служіння члена Комітету із вшанування пам’яті блаженного священномученика Омеляна Ковча, що популяризує особу новомученика ХХ ст., за сприяння визнання перед суспільством достойних лауреатів відзнаки на його честь, активну підтримку проєкту «Київське християнство» та багатьох проєктів УГКЦ, зокрема будівництво церкви у Луцькому екзархаті, розвиток спорту, приклад доброго християнського життя та активного мирянського служіння, яке основане на християнських цінностях і суспільному вченні праведного митрополита Андрея Шептицького”.

Про це йдеться у врученій при цій нагоді Патріаршій грамоті.

«Я маю сьогодні особливу честь і привілей вручити цей орден панові Миколаю Кмітю. Він справді натхненний дарами Андрея Шептицького і щедро підтримує ключові ініціативи нашої Церкви. Ми сьогодні згадували про те, скільки міфів існує довкола Київського християнства, нашого походження і коріння, бо завжди нашу історію – церковну і національну, хтось хоче собі привласнити. І якраз пан Микола підтримав проєкт наукових студій з вивчення джерел Київського християнства і ще багато інших добрих справ. Тому сьогодні перед Божим обличчям, обличчям наших єпископів і мирян, я з радістю співаю вам “Аксіос!”», – сказав під час вручення Ордену у Зарваниці Блаженніший Святослав.

Нагадаємо, третину ринку мінеральних вод контролює IDS Group – українська дочірня фірма міжнародної групи IDS Borjomi International. Понад 50% акцій компанії належить російським бізнесменам Михайлу ФрідмануГерману Хану та Олексію Кузьмічову (“Альфа груп”), яким Микола Кміть продав бізнес. Останнім часом з водами “Миргородська” та “Моршинська” трапляються неприємні трафунки, які травмують людей.

Крім того, Блаженніший Святослав вітав і експрезидента Петра Порошенка та зазначив, що йому “завжди приємно вітати Президента“.

“Мені завжди приємно вітати пана Президента Петра Олексійовича Порошенка із дружиною. Дякуємо, що ви так само завжди до Зарваниці стремитесь”.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі