Глава УГКЦ розповів, як приймав пологи

25 грудня 2021, 09:43 Життя
Share Button
Фото з відкритих джерел
Предстоятель сказав, що люди люблять Різдво – народження, адже Різдво – це про любов.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав розповів, що під час свого навчання на фельдшера проходив практику в пологовому будинку і приймав пологи.

«Я закінчив медичне училище за спеціальністю фельдшер і, звичайно, мусив пройти різні види практики. Я відбував практику в пологовому будинку і це (приймати пологи. – Ред.) було частиною виховання фельдшера», – розповів Блаженніший Святослав.

Глава Церкви додав: «Дуже цікаво було бачити саме перший момент, коли мама бере своє дитя. Це щось унікальне. Можливо, хто не бачив цього моменту, не до кінця бачив усю велич людини як такої».

Предстоятель також зауважує, що люди люблять Різдво – народження. «Тому що Різдво – це про любов. Різдво – це про якийсь такий мир, про якусь таку радість, яка виходить поза рамки земної дійсності».

«Один чоловік казав, як погляну на землю – хочеться плакати, погляну на небо – хочеться радіти. Різдвяна радість – це щось, що з небес приходить до нас на землю», – сказав Блаженніший Святослав.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі