Глава УГКЦ закликав світову спільноту не купувати награбоване росією в Україні

10 червня 2022, 10:48
Share Button
Блаженніший Святослав
"Звертаюся сьогодні до світового співтовариства, до сумління людей усього світу: не купуйте награбоване в Україні! Бо в іншому разі ви стаєте співучасниками злочинів, які чинять окупанти, прийшовши на українську землю".

Про це сказав Глава Української греко-католицької церкви Блаженніший Святослав у своєму щоденному зверненні на 106-й день війни росії проти України, передає Департамент інформації УГКЦ.

“Сьогодні ми підносимо молитви, – додав Предстоятель, – за тих людей, які потрапили в лабета ворога і не мають іншої допомоги, іншої надії, як тільки на Господа Бога і на християнське сумління всіх людей доброї волі”.

Блаженніший Святослав зауважив, що становище нашого цивільного населення на окупованих територіях трагічне і щодня погіршується.

“Стає очевидним, що війна, яку росія розпочала проти України, за своїм змістом є колоніальною. Україну вкотре намагаються перетворити на колонію, і то майже в серці Європи. Ця колоніальна війна супроводжується вбивствами, зґвалтуваннями, грабежами і,що дуже прикро, росія вивозить і продає на міжнародному ринку все те, що можна награбувати в Україні”, – сказав духовний лідер.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі