Голлівудська акторка створила фільм про битву за Харків

05 липня 2022, 06:30 Життя
Share Button
Кейт Бланшет
Голлівудська актриса Кейт Бланшетт разом з ексредактором британського телеканалу Channel 4 News Бенджаміном де Піром створили документальний фільм про битву за Харків.

Легендарна голлівудська актриса Кейт Бланшетт-посол доброї волі в ООН, театральний діяч і продюсер, пише РБК-Україна.

Разом з колегами вона зняла документальний фільм про Харків – Ukraine: Life Under Attack. Роль оповідача у фільмі – у Кейт Бланшетт.

Про що фільм Ukraine: Life Under Attack

У фільмі розповідається історія пожежника і двох фельдшерів, які продовжують виконувати свою роботу в зоні військових дій.

Також показуються тисячі українців, які вимушено покинули свої будинки та перемістилися в підпілля, щоб уникнути ракетних ударів і агресії з боку російських військ.

“Це насправді зворушливий портрет життя в Харкові та Харківській області з точки зору цивільних осіб та аварійно-рятувальних служб, які залишилися в місті під час російського вторгнення”, – підкреслив виконавчий продюсер фільму Невін Мабро.

Бенджамін де бенкет назвав цей фільм “даниною поваги жителям Харкова”.

Підтримка Кейт Бланшетт

Голлівудська актриса Кейт Бланшетт активно підтримують Україну і виступає послом доброї волі ООН. Нещодавно весь світ облетіла фотографія актриси в синьо-жовтому костюмі, який пошили на замовлення в Greyscale.

Де можна подивитися фільм Кейт Бланшетт про Харків

Прем’єрний показ фільму Ukraine: Life Under Attack відбувся на британському телеканалі Channel 4. На сайті телеканалу він зараз доступний і для перегляду потрібна реєстрація – за цим посиланням.

Також фільм можна подивитися на офіційному сайті Кейт Бланшетт – за цим посиланням.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі