Голова КСУ Тупицький повідомив, що йому вручать підозру у київському аеропорту

13 січня 2021 Політика
Share Button
Фото із відкритих джерел
Голова Конституційного Суду України Олександр Тупицький заявляє, що йому з достовірних джерел з посиланням на Офіс Президента стало відомо, що ввечері, 13 січня, після повернення з родиною до Києва в приміщенні аеропорту за участі окремих ЗМІ та громадських активістів планується "проведення публічного «шоу» з інсценуванням вручення підозри".

Про це йдеться на офіційному сайті КСУ.

“Крім того, Голова Суду наголошує, що відповідно до вимог КПК України йому підозра не вручена. Олександр Тупицький зазначив, що порядок здійснення вручення повідомлення про підозру має відбутися виключно в межах належної правової процедури”.

Нагадаємо, Діло вже писало, що голова Конституційного Суду попри численні проблеми в Україні, відпочиває у дорогій віллі в Дубаї. Сьогодні, 13 січня, він має повернутись в Україну, де йому і готують вручення підозри.

В Офісі Генпрокурора заявили, що не збираються знову повідомляти про підозру голові Конституційного суду Олександру Тупицькому, тому що статус підозрюваного в нього вже є.

“Офіс Генпрокурора не планує і не планував такого повідомлення про підозру. Голова Конституційного Суду України вже є підозрюваним – він був у належний спосіб та за законною процедурою повідомлений про підозру 28 грудня 2020 року”, – повідомили у Генпрокуратурі Укранській правді.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі