Голова ЛОДА сперечається з мером Львова щодо переведення шкіл на дистанційне навчання

16 березня 2021 Львів
Share Button
Фото з відкритих джерел
Максим Козицький, голова ЛОДА, звернувся до мера Львова Андрія Садового.

“Останніми днями ситуація з пандемією в обласному центрі щоразу погіршувалася, однак лише відсьогодні учні 5-11 класів шкіл Львова перейшли на дистанційне навчання. А мер міста Лева коментує таке рішення міської комісії з надзвичайних ситуацій як «перший крок, щоби не потрапити у червону зону».

Шановний Андрію Івановичу, ми вже майже у червоній зоні! Бо перший крок, щоб не потрапити туди, було зроблено на обласній комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій ще 5 березня. Саме тоді ми рекомендували усім закладам загальної середньої, позашкільної, фахової передвищої та вищої освіти незалежно від форми власності, крім закладів дошкільної освіти та спеціальних закладів освіти, перейти на віддалений режим навчання. Напередодні в області виявили 646 хворих. Львів’ян тоді було 273″, – критикує запізнілі дії Андрія Садового очільник області.

Нагадаємо, з 16 березня, згідно рішення міської комісії з питань ТЕБ і НС, учні 5-11 класів шкіл Львова переходять на дистанційне навчання.

“Таке рішення спровоковане тим, що ми стоїмо на межі переходу міста у червону зону. Маємо суттєвий ріст захворюваності. Станом на ранок в міських лікарнях перебуває 489 людей з Covid-19. Динаміка з минулим тижнем зросла десь на 30%. Якщо дивить на галузь освіти, то станом на сьогодні у нас хворими є 185 вчителів (минулого тижня було 120). Також ріст захворюваності спостерігається і щодо учнів.

Якщо ці заходи, які ми сьогодні впроваджуємо, не дадуть результату, тоді Львів перейде у червону зону, тоді навчання буде припинено для всіх, і доведеться приймати й інші обмежувальні заходи”, — розповів Андрій Садовий, міський голова Львова.

У свою чергу, Максим Козицький наполягає що всі класи у всіх школах негайно мають піти на дистанційне навчання.

“Вважаю, на дистанційне навчання зараз мають перейти усі школярі Львова, незалежно від віку. Нам всім слід готуватися до жорсткіших обмежень. Краще попередити спалах, ніж згодом поспіхом гасити полум’я.

Рішення мають бути зваженими, але вчасними. Тепер потрібно подбати про нові ліжкомісця для хворих на COVID-19 не лише у лікарнях, а й поліклініках.
Окрім того, треба налагодити процес вакцинування жителів Львова. Наприклад, учора з 5-ти мобільних бригад у місті працювало лише 4. Вони провели 169 щеплень, хоч за нормами 4 бригади повинні робити щонайменше 320 вакцинувань”.
Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі