Голова партії “Слуга народу” розповіла, коли Трубіцина позбавлять мандата

16 лютого 2022, 02:00 Політика
Share Button
Владислав Трубіцин
Депутата Київради від "Слуги народу", голови комісії міськради з питань підприємництва, промисловості та міського благоустрою Владислава Трубіцина вже цього тижня можуть позбавити мандата

Поки що не відбулася конференція Київської міської організації партії, оскільки її керівник, народний депутат України Леся Забуранна хворіла на COVID-19. Проте вона вже одужала, і цього тижня така конференція може відбутися.

Голову комісії міськради з питань підприємництва, промисловості та міського благоустрою Владислава Трубіцина, якого звинувачують у хабарництві, вже цього тижня можуть позбавити мандата.

Про це повідомила голова партії “Слуга народу” Олена Шуляк у коментарі журналістам у вівторок, 15 лютого, передає ASPI.

За її словами, поки що не відбулася конференція Київської міської організації партії, оскільки її керівник, народний депутат України Леся Забуранна хворіла на COVID-19. Проте вона вже одужала, і цього тижня така конференція може відбутися. Шуляк не виключає, що на конференції буде ухвалено рішення про виключення Трубіцина з партії та позбавлення його мандату депутата Київської міськради.

“Він є депутатом місцевої ради. Якщо таке рішення буде ухвалено, ухвалено на зборах київської організації, то це можливо”, – сказала Шуляк.

Нагадаємо, що НАБУ та САП викрили депутата Київради Трубіцина на отриманні хабаря. Він вимагав та отримав 1,26 млн грн від приватного підприємця за встановлення МАФів у столиці. Окрім депутата, було викрито ще п’ятьох людей. Усіх їх затримали.

 

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі