Голова ВАКС поскаржилася на Юрія Камельчука через втручання у роботу суду

08 вересня 2021
Share Button
Юрій Камельчук, Фото з Фейсбуку
За даними ЗМІ, депутат нібито пропонував обрати конкретний запобіжний захід одному із фігурантів справи про хабар.

Голова Вищого актикорупційного суду Олена Танасевич розповіла, що вперше за два роки отримала пропозицію від одного з нардепів обрати конкретний запобіжний захід підозрюваному.

Вона не уточнила, хто до неї звертався, однак за даними ЗМІ, йдеться про депутата від «Слуги народу» Юрія Камельчука, пише zaxid.net.

«В серпні 2021 року надійшло звернення народного депутата України до мене як голови суду з пропозицією про обрання конкретного запобіжного заходу у межах зазначеного кримінального провадження щодо ідентифікованої ним особи», – розповіла вона в опублікованому 8 вересня інтерв’ю.

Вона не назвала ім’я нардепа, але уточнила, що після цього звернулася до Вищої ради правосуддя (ВПР) і до генерального прокурора Ірини Венедіктової про втручання в діяльність правосуддя. За даними «Інтерфакс-Україна» та LIGA.net, йдеться саме про депутата «Слуги народи» Юрія Камельчука. Він нібито пропонував обрати конкретний запобіжний захід для підприємця, який є фігурантом у справі підозрюваного у хабарі екс-глави Чернівецької облради Івана Мунтяна.

З її слів, після цього ВПР звернулася до Верховної Ради «для вжиття заходів щодо недопущення дій, які можуть бути розцінені як втручання в діяльність суддів під час здійснення правосуддя». Зокрема інформація про те, що це саме Камельчук звертався до Танасевич, також міститься на сайті Вищої ради правосуддя.

Юрій Камельчук наразі не прокоментував цей інцидент, однак пообіцяв журналістам зробити це згодом.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі