Головного поліцейського Львівщини попросили завадити розкраданню лісу та посадити кримінальних авторитетів

20 вересня 2019 Кримінал, Львів
Share Button
Фото: Фейсбук
Головного поліцейського Львівщини попросили завадити розкраданню лісу та посадити кримінальних авторитетів. З цими та іншими питаннями жителі прийшли на першу публічну зустріч новопризначеного голови ГУ Національної поліції Львівської області Василя Віконського, яка пройшла сьогодні, 20 вересня, у приміщенні головного управління відомства.

Побувала тут і кореспондентка «Діла».

Потрапитити на зустріч могли всі охочі – особистих документів на вході у відвідувачів не вимагали. У залі зібралося кілька десятків людей. «Я думав, вас буде більше», – дещо розчаровано зауважив Віконський.

Присутні озвучували ту чи іншу проблему, а помічниця Віконського фіксувала запит. Цікаво, що львів’яни прийшли до Віконського з дуже різними питаннями, які часто й не мали стосунку до компетенції поліції. Скаржились на розкрадання лісу на Дрогобиччині, запитували, коли покарають кримінального авторитета «Вову Морду», просили розібратися із вчасно не виплаченою грошовою доплатою педагогічним працівникам. Очільник поліції терпляче вислуховував кожного і роз’яснював, чим може зарадити в тому чи іншому випадку.

Наостанок Віконський зазначив, що проводитиме такі спілкування з громадянами Львівщини регулярно. «Я хочу знати, що найбільше турбує людей, які злочини відбуваються в тому чи іншому місці, про які поліція, можливо, не знає», – пояснив він. За словами керівника поліції, для нього важливо отримувати оперативну інформацію від простих людей, щоб швидше реагувати на злочини та запобігати їм. «Я хочу співпрацювати з вами, і мені важливо, щоб всі ви розуміли: поліція – не каральний орган, а сервісна служба, яка зобов’язана гарантувати безпеку людей», – наголосив Василь Віконський.

Нагадаємо, новий очільник поліції Львівщини пообіцяв якісно розслідувати причини обвалу будинку у Дрогобичі.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі