Гончарук написав заяву про відставку

17 січня 2020 Політика
Share Button
Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук написав заяву про відставку.

Про це він повідомив на своїй сторінці у фейсбуці.

«Я прийшов на посаду – виконувати програму президента. Він є для мене взірцем відвертості та порядності. Проте, щоб забрати будь-які сумніви нашої поваги та довіри до Президента, я написав заяву про відставку та передав її Президенту з правом внесення в парламент», – написав Гончарук.

Дорогі українці!Останні 4 місяці команда Президента багато працювала над тим, щоб країна змінилась. Вже за цей…

Gepostet von Олексій Гончарук – Прем'єр-міністр України am Donnerstag, 16. Januar 2020

Глава уряду додав, що Президент України – людина, якій українці висловили безпрецедентну довіру, і він має повне право оцінювати ефективність кожного члена своєї команди.

Також Гончарук пояснив своє рішення тим, що в останні дні українці стали свідками подій, які розгортаються навколо злитих у мережу файлів, змонтованих з фрагментів записів нарад в уряді: «Їх зміст штучно створює уявлення, ніби я і моя команда – не поважаємо Президента, який є нашим політичним лідером. Багатьом групам впливу, які прагнуть отримати доступ до фінансових потоків, вигідно, щоб так виглядало. Але це неправда».

Гончарук також наголосив, що у його команді лише порядні люди, а за кілька місяців роботи – складно знищити кримінальні схеми, які вибудовувалися десятиріччями.

«Саме тому я не припиню повторювати цю тезу: на топ-рівні в уряді корупції немає. Якщо якісь прояви і залишилися на нижніх рівнях, то лише тому, що ми ще не встигли до них дістатися. На жаль, за кілька місяців досить складно знищити кримінальні схеми, які вибудовувалися десятиріччями. Головне, що зупинятися ми не маємо права та не будемо! Як би цього не хотіли наші опоненти, що звикли жити у тіні. Тому вони застосовують кожну можливість, щоб знищити віру людей у владу», – додав Гончарук.

Читайте також: Ще один львів’янин може очолити міністерство в уряді Гончарука

Крім того, глава уряду наголосив, що за останні 4 місяці команда Президента багато працювала над тим, щоб країна змінилась, і вже за цей короткий проміжок часу багато чого вдалося.

Серед здобутків Гончарук назвав: підготовку газотранспортної системи до переходу на європейські правила, що дозволило підписати новий транзитний договір та знизити платіжку за опалення для більшості українців до 30%; перезавантаження топ-керівництва органів державної влади; успішні перемовини з Міжнародним валютним фондом та досягнення домовленості про угоду на робочому рівні.

«Все це дозволило Україні значно покращити свої позиції в міжнародних рейтингах і вдвічі зменшити вартість гривневих запозичень. З 18% до 9%.

Але найголовніше – ми підготували серйозний фундамент для розвитку країни у 20-му році», – додав Гончарук.

Довідково.

Наприкінці серпня 2019 р. Верховна Рада призначила заступника керівника Офісу президента з економічних питань Олексія Гончарука Прем’єр-міністром України. За освітою він юрист – працював у у девелоперській фірмі.

Чутки про його відставку з’явилися напередоді.

Читайте більше новин на тему: Олексій Гончарук

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі