Гордон заявив, що Порошенко раніше співпрацював з КДБ

16 вересня 2021 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Журналіст Дмитро Гордон вважає, що колишній президент та нардеп Петро Порошенко з кількох причин схожий на агента Комітету державної безпеки СРСР.

У біографії експрезидента є факти, які побічно можуть свідчити про те, що він співпрацював з КДБ, розповів Гордон в етері телеканалу “Україна 24”.

За словами співрозмовника, у Порошенка була “моторошна анкета”, але, попри це, він потрапив до Київського інституту міжнародних відносин. Гордон додав, що за часів СРСР КДБ вербував практично всіх студентів КІМВ,

“Батько Петра Олексійовича був судимий, засуджений до п’яти років ув’язнення. З такою анкетою до Київського інституту міжнародних відносин за радянських часів не приймали. Петра Олексійовича на рік, як пишуть, виключали з КІМВ, він йшов в армію, потім відновлювався у виші”, – сказав журналіст.

Гордон додав, що у цьому виші студенти в радянські роки практично не могли уникнути вербування в КДБ.

“У радянські роки в КІМВ практично всіх студентів вербував КДБ. І уникнути цього було практично неможливо… оскільки у Петра Олексійовича була моторошна анкета, питання є”, – сказав він.

Співрозмовник стверджував, що Порошенко зробив йому подарунок, подавши позов до суду. Гордон вважає, що політичній кар’єрі колишнього президента загрожує кінець.

“Я хочу просити суд подати запит до ФСБ Російської Федерації. Запит простий: чи був Петро Олексійович Порошенко, п’ятий президент України, агентом Комітету державної безпеки Радянського Союзу? У біографії Петра Олексійовича є чимало фактів, які побічно можуть про це свідчити”, – заявив Гордон.

Журналіст підкреслив, що в суді з його боку “представники вищої ланки спецслужб” розповідатимуть про “змову” влади України з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі