Греція і Туреччина захоплюються працею українських рятувальників

10 серпня 2021, 12:48 Відео
Share Button
Фото: ДСНС
Українські рятувальники в Греції та Туреччині допомагають приборкати пожежі. Зокрема 100 рятувальників 9 серпня у Північній Евії, що у Греції, гасили частину пожежі, яка сягала 8 тисяч метрів.

Рятувальники гасили пожежу поблизу населеного пункту Гувес.

Очільник МЗС Дмитро Кулеба розповів, що Греція та Туреччина дякують Україні за допомогу, передає 24 Канал.

100 рятувальників, які становлять зведений загін ДСНС, 9 серпня гасили пожежі на території Північної Евії.

Очільник українського МЗС Дмиро Кулеба поділився відгуками іноземних політиків про вчинок України:

  • він процитував слова Фатиха Дюзгюна, турецького пілота-координатора пожежних літаків, що прибули з України: “Справжній друг пізнається в біді. Ми дякуємо дружній країні Україні та її народу за підтримку. Туреччина завжди підтримувала Україну, і Україна сьогодні з Туреччиною. Співпраця між двома країнами завжди триватиме”;
  • Аргиріс Ліаскос, мер найбільш постраждалого порту Мантуді на острові Евія (там вирують найбільші пожежі), зауважив: “Нам неоціненно допомогли 200 пожежників з України та Румунії, які після прибуття зайшли прямо в найгірше полум’я. Вони працювали без зупинки всю добу, поки все не загасили. Якби не вони, все б згоріло. Ми їм зобов’язані”.

“Це Україна, яка допомагає друзям, а не лише просить про підтримку. І це розрив шаблону російської пропаганди. Є всі підстави пишатися Україною щодня, але цими днями – особливо”,– пояснив Кулеба.

 

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі