Громадянин Туреччини намагався вивезти з України 28 кг прикрас з бурштину

18 вересня 2020 Трафунки
Share Button
Фото: Київська митниця
У пункті пропуску Бориспіль миники затримали громадянина Туреччини, який намагався незаконно вивезт з України 28 кг прикрас із бурштину різних кольорів.

“Прикраси з бурштину від світло-жовтого до темно-коричневого кольорів, 32-річний громадянин Туреччини, етнічний курд, намагався вивезти з України до Іраку транзитом через Емірати. Та цій спробі запобігли працівники Київської митниці Держмитслужби у співпраці з колегами з Координаційно-моніторингової митниці та СБУ”, – повідомили у пресслужбі київської митниці.

Для проходження митного контролю іноземець обрав спрощену систему – “зелений коридор”, чим засвідчив відсутність при собі предметів, заборонених чи обмежених до переміщення через митний кордон України.

“Однак під час перевірки ручної поклажі у чоловіка було виявлено прикраси з обробленого каміння бурштину, що й дало підстави митникам ретельніше перевірити ще й його багажну валізу. Таким чином сумарно у багажній валізі та у ручній поклажі авіапасажира митники виявили 14 пакунків з обробленим камінням різного кольору та фактури. Загальна вага бурштинових прикрас склала біля 28 кг”, – додають у митниці.

Відтк, через порушення порядку проходження митного контролю “зеленим коридором” стосовно громадянина Туреччини складено протокол про порушення митних правил за ст. 471 Митного кодексу України. Прикраси з бурштину вилучено до рішення суду, йдеться у повідомленні.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі