Харківська блогерка з мільйоном підписників назвала РФ “нашою державою” та рекламувала “ідеї для розвитку Росії”

26 листопада 2021 Життя
Share Button
Фото з відкритих джерел
Дівчина рекламувала російський проєкт в своїх соцмережах.

Відповідний допис Діани Бакід, яка має близько 1 мільйона підписників, опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Про це повідомляє “Детектор медіа”.

Серед дописів Діани користувачі соцмереж знайшли такий, в якому вона називає Росію “нашою державою” та просуває проєкт російського бізнесмена Дмитра Давидова “20 ідей з розвитку Росії”.

На фото Бакід тримає рекламний проспект цього проєкту. Фото супроводжує текст: “Гордиться нашей страной можно лишь потому, что в ней есть ещё сильные умы, направляющие свой энергетический поток во имя общего будущего – так, например, Предприниматель Дмитрий Давыдов предложил свой план по развитию страны на 20idei.ru. Считаю, что такой проект – большой подарок для нашего государства и оно должно его поддержать!”

Незабаром після того, як журналісти звернули увагу на одіозний пост, блогерка поспішила видалити його.

Діані Бакід тридцять років, вона виховує трьох доньок, називає себе екстрасенсом, запевняє, що може допомогти людям, зокрема жінкам, нормалізувати відносини з чоловіками, передбачати майбутнє, покращити фінансове становище тощо. На деяких сумнівних російських сайтах Бакід звинувачують в шахрайстві, але сама вона в програмі “Супермама” відкидає ці звинувачення, називаючи їх замовними через конкуренцію на ринку екстрасенсів. Вона також є експерткою російського видання “Ліза”.

Телеканал СТБ також відреагував на ситуацію з учасницями їхньої програми “Супермама”.

“Як телеканал СТБ та продюсери проєкту “Супермама” розділяємо занепокоєння від очевидно прикрої позиції однієї з колишніх учасниць шоу, яка, ймовірно, за винагороду висловила підтримку одного з проєктів держави-загарбника – мабуть, або через відсутність досвіду, або в силу якихось інших причин. Цю прикрість не нівелює те, що учасниця зняла цей пост”.

Пресслужба також зазначила, що з героїнями зйомок продюсери знайомляться до початку зйомок програм, але “жодним чином не впливають на їхнє життя поза участі в проектах” каналу. Також на каналі наголосили, що не підтримують позицію учасниці шоу.

 

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі