Харківського депутата вивели з “ЄС” через відмову говорити українською

05 березня 2021 Політика
Share Button
Олександр Дорошенко
Депутата Харківської облради Олександра Дорошенка вивели із фракції "Європейська солідарність" через те, що він відмовився виступати на сесії українською мовою.

Відповідну заяву оприлюднив обласний осередок “ЄС” на Харківщині за результатами засідання. У політсилі уточнили, що аргументованих пояснень такого вчинку не було надано.

На опублікованому записі фрагмента виступу Дорошенко виголошує промову російською мовою. У залі попросили його говорити державною. На це депутат відповів, що він говоритиме тією мовою, якою він “краще і більш упевнено” почувається.

“У зв’язку з відсутністю аргументованих пояснень і розбіжністю ідеологічних засад між Дорошенком і партією було вирішено виключити депутата з фракції за порушення закону про мову для застосування в подальшому процедури імперативного мандата”, – йдеться в повідомленні політсили.

Сам Дорошенко на своїй сторінці у Фейсбуку пояснив, що він уперше виступав із трибуни і розхвилювався. Також він перепросив у своїх колег по фракції і жителів області.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі