Хасиди штурмували кордон з боку Білорусі – довелось кликати голову Прикордонної служби

15 вересня 2020 Життя
Share Button
Фото: ДПСУ
Голова ДПСУ Сергій Дейнеко зустрівся з групою хасидів, які намагаються потрапити в Україну з Білорусі попри обмеження в’їзду.

Про це пише greenpost.ua.

“Дейнеко зустрівся з представниками іноземців та довів вимоги Постанови КМУ, щодо обмеження в’їзду іноземців. Він зазначив, що кожен іноземний громадянин повинен поважати закони України та правила, які регламентують перетин державного кордону. Також голова відомства чітко наголосив на заборону перетину кордону іноземцями, адже вони нестимуть за це відповідальність”, – повідомили у ДПСУ.

З Білорусі тим часом надходять повідомлення, що на території прикордонних районів знаходяться понад 1,5 тис. євреїв-хасидів.

У МВС повідомляють, що кілька сотень хасидів не полишають спроб потрапити в Україну через кордон з Білоруссю і сьогодні.

«Станом на ранок між на кордоні з Білоруссю скупчилося кілька сотень іноземних громадян. Вони не полишають спроб потрапити в Україну, навіть отримавши роз’яснення та чітко усвідомлюючи про обмеження в’їзду іноземців, що введені з метою недопущення поширення територією України коронавірусної інфекції», – заявили в МВС.

У відомстві розповіли, що рух транспортних засобів та громадян через пункт пропуску «Нові Яриловичі» залишається обмеженим.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі