Холодницький прокоментував своє можливе призначення на голову Львівської ОДА

02 березня 2021 Львів, Політика
Share Button
Фото: Укрінформ
З власних джерел журналістам “Діла” стало відомо, що колишній керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький може очолити Львівську обласну державну адміністрацію.

Журналісти звернулися до Назара Холодницького з проханням прокоментувати цю інформацію.

“Ой, я зараз заповнюю декларацію “після звільнення”, а не “кандидата на посаду”. Офіційно – це не правда. Жодних розмов зі мною щодо посади голови чи будь-якої іншої ніхто не проводив. Станом на 2 березня, я себе не бачу на цій посаді. Я зараз працюю в “Українській асоціації футболу”. Можливо, просто хтось “кошмарить” Козицького моєю скромною персоною”, – зазначив Холодницький.

Нагадаємо, Назар Холодницький очолював Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру з 1 грудня 2015 по 21 серпня 2020 року. Заяву на звільнення написав за власним бажанням.

У лютому-березні 2018 року Національне антикорупційне бюро разом з Генеральною прокуратурою розпочали кримінальне провадження щодо керівника САП і прослуховували кабінет Холодницького. “Жучок” був захований у великому акваріумі. Тоді керівник НАБУ Артем Ситник звинувачував Холодницького у “зливі” інформації підозрюваним та в тиску на підлеглих прокурорів. Сам Назар Холодницький цю інформацію спростував.

Розмовляла Мар’яна Сич

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі