Хто з українських спортсменів матиме шанс зачепитися за медаль Олімпійських ігор

24 липня 2021 Спорт
Share Button
Олена Костевич
Перший олімпійський день приніс сум’яття почуттів.

Про це розповів у Фейсбуці Роман Онишкевич.

“Гріх не тішитися першій медалі від Дарії Білодід, але десь в душі сподівалися таки на золото. Солідно виглядає четверте місце львівського стрільця Павла Коростильова, але коли згадуєш, що медалі, яка була у нього майже в кишені, він позбувся через останній невдалий постріл… Але їдемо далі.

Завтра, 25 липня, наші головні надії знову пов’язані з жінками. На свою першу стрільбу вийде чернігівчанка Олена Костевич (на фото), олімпійська чемпіонка Афін. Якщо в ранніх колах доля не зведе з азіатами команду наших лучниць, то й вони матимуть шанси поборотися за нагороди.

Чоловіки теж матимуть можливість довести, що вони не з гівна ліплені. Не можна сказати, що дзюдоїст Георгій Зантарія та шпажист Богдан Нікішин фаворити турніру, однак мають достатній досвід, аби втрутитися в боротьбу. Тим більше, що для обох це, швидше за все, остання олімпіада. І, звісно, традиційні надії на стрільців – цього разу на гвинтівочників Сергія Куліша та Олега Царькова.

І не забуваймо, що на кожній олімпіаді трапляються сенсації. То ж я зовсім не сумуватиму, якщо товариство назве мене дурнем, який прогледів медаль українського спортсмена!”, – зазначив він.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі