Хто замінить Мендель: в ОПУ назвали кандидатів на посаду речника президента

14 червня 2021 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
В Офісі Президента активно шукають речника для глави держави Володимира Зеленського. Наразі у списку є 4 кандидати на цю посаду.

Остаточне рішення щодо кандидатури прессекретаря схвалять вже найближчим часом. Водночас наразі виданню назвали лише 2 прізвища зі списку. Про це пише РБК-Україна.

Олег Ніколенко – речник Міністерства закордонних справ.

За даними Вікіпедії, 34-річний Ніколенко родом з Херсону. Він навчався у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Там Ніколенко здобув філологічну освіту і став перекладачем з англійської та арабської мов, а згодом – юристом-міжнародником.

У 2008 році юрист пройшов конкурс на посаду аташе посольства України в Лівії. З 2011 року, коли в країні спалахнула громадянська війна, займався евакуацією українців. Після повернення Ніколенко працював у МЗС України займаючись регіоном Північної Африки та Близького Сходу.

Впродовж 5 років був речником Постійного представництва України при ООН у Нью-Йорку. Ніколенка обрали на посаду віцеголови комітету ООН з питань інформації.

Сергій Никифоров – ведучий одного з українських телеканалів, що належить до медіахолдингу олігарха Ріната Ахметова

На своїй сторінці у фейсбуці Никифоров зазначив, що родом з Києва. Він також навчався у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. У минулому журналіст працював у французькому Ліоні на міжнародне видання Euronews.

З червня 2019 року речницею президента працювала журналістка New York Times Юлія Мендель. Однак у квітні 2021 року вона пішла з посади.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі