Хулігани розмалювали поїзди Львівської залізниці

13 січня 2021
Share Button
Фото із Facebook-сторінки Львівської залізниці
Невідомі особи розмалювали аерозольними фарбами вагони регіонального та приміського поїздів Львівської регіональної філії.

Вночі, 9 січня, хулігани вдерлись на територію пасажирського вагонного депо Чернівців та зіпсували зовнішній вигляд моторного вагона дизель-поїзда ДПКР-2, що обслуговує регіональне сполучення Чернівці – Львів. Проте, на цьому не зупинились, і вночі, 11 січня, на ст. Мостиська-ІІ розмалювали два вагони електропоїзда ЕР-2, що очікував ранкового рейсу до Львова. Про це повідомила Львівська залізниця на своїй сторінці у Facebook.

Фото із Facebook-сторінки Львівської залізниці

“Зазначимо, що впродовж минулого року у регіональній філії «Львівська залізниця» було зафіксовано 9 випадків пошкодження, розукомплектування та псування моторвагонного рухомого складу. Загальна сума збитків із урахуванням витрат залізниці на ремонт та відновлення пошкодженого рухомого складу становить 117 тис. грн” – пишуть на сторінці Львівської залізниці.

Також розповідають, що крім прямих збитків, заподіяних зловмисниками, залізничники витрачають багато часу та зусиль, аби усунути умисні пошкодження та вилучати рухомий склад з експлуатації на період його відновлення.

Працівники Львівської залізниці звернулись до громадян із проханням суворо дотримуватися правил безпеки на залізничному транспорті, а також на власним прикладом демонструвати високу культуру поведінки.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі