Ігор Телішевський: «За майбутнє» об’єднає багато політсил та депутатів – це реальне об’єднання країни

04 червня 2020 Політика
Share Button
Ігор Телішевський. Фото з відкритих джерел
20 травня у Києві, з дотриманням карантинних заходів депутати-мажоритарники групи «За майбутнє» у Верховній Раді України утворили однойменну партію.

Подія непересічна, адже вперше в парламенті України депутати з різних округів України об’єднались, щоб йти на місцеві вибори єдиними фронтом. Очолив політсилу депутат ВРУ Ігор Палиця. Партія заявила про свою участь на місцевих виборах.

Відповідно, з’явились чутки, що УКРОП зникне з політичної карти України. Керівник обласного пар осередку «За Майбутнє», депутат львівської міської ради Ігор Телішевський каже, що «УКРОП разом з іншими партіями став фундаментом нової сили в українському політикумі.

“Партія об’єднала депутатів Верховної ради – мажоритарників, які представляють інтереси 4,5 млн виборців. За цих людей на позачергових виборах у липні 2019 року сукупно проголосувало 15% виборців – це, фактично, другий результат серед партій. «За майбутнє» реально об’єднала депутатів і їх виборців з різноманітних куточків України – від Закарпаття і Львівщини, до Полтавщини та Сумщини. Потрібно розуміти, що депутати-мажоритарники регулярно бувають на своїх округах – це їхня робота і, на відміну від списочників, вони реально знають стан справ в кожному маленькому селі, районі. В кожній області партія має, або матиме таких людей, які стануть фронтменами під час виборчої кампанії” – наголосив Ігор Телішевський.

Політик акцентує, що сьогодні тривають переговори з потенційними кандидатами, які увійдуть у депутатські групи, а також на виборах стануть кандидатами в обласну раду, ради ОТГ, кандидатами на посаду голів громад.

«Наразі можу сказати, що це буде достатньо серйозне представництво партії «За майбутнє» у всіх рівнях рад. Це будуть відомі прізвища депутатів, які добре проявили себе під час цієї каденцій та мають хорошу репутацію серед мешканців. Львівщина у цьому процесі не єдина. Наприклад, учора (інтерв’ю записане 3 червня – прим. ред.) оголосили про створення депутатської групи «За майбутнє» у Тернопільській обласній раді, куди увійшли представники, зокрема, «Народного контролю» та УКРОПу. Керівником обласного осередку став депутат, атовець, представник «Народного контролю» Володимир Болєщук. Сьогодні на сесії Полтавської облради оголосили про створення міжфракційного депутатського об’єднання «За майбутнє». Туди увійшло 9 депутатів – 5 укропівців та 4 представників групи «За успішну Полтавщину». Тепер це друга за чисельністю фракція (група) в тамтешній обласній раді. «За майбутнє» об’єднає багато політсил та депутатів – це реальне об’єднання країни.» – каже депутат.

*Політична реклама

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі