Киві видали довідку, що у нього психопатизація особистості

17 грудня 2019, 13:16 Політика
Share Button
Фото: УНІАН
Іллі Киві видали медичну довідку, що у нього психопатизація особистості. Цей документ допоміг йому пом'якшити вирок суду за злочин, скоєний 2011 року.

Як передає сайт розслідувань Бігус.інфо, нардеп від “ОПЗЖ” Ілля Кива кілька років тому мав сісти за хабар. Але суддя призначив йому лише штраф у розмірі 10 тис. грн, бо підсудний надав довідку із психіатричної лікарні. У ній було зазначено, що  Кива “перебував на лікуванні в Полтавській обласній клінічній психіатричній лікарні з діагнозом наслідки черепно-мозкової травми з психопатизацією особистості, є інвалідом 2 групи, має хворобливий стан здоров’я внаслідок перенесених закритих черепно-мозкових травм”.

Злочин, за який судили Киву у 2011 році – хабарництво. Як зазначають автори розслідування, сам Кива до листопада цього року категорично заперечував, що мав проблеми із психічним здоров’ям. Лише 28 листопада в одному із інтерв’ю він розповів, що мав проблеми зі здоров’ям – епілепсію, яка проявилася у 2011 році під час перебування у СІЗО. Пояснити, чому у судових рішеннях написано не про епілепсію, а психопатизацію особистості, Кива не зміг.

Відтак, питання відкрите: або нардеп обманув суд, або ж у нього справді є проблеми із розладом психіки.

Довідково.

Психопатизація  – це стан особистості, при якому проявляються дисгармонійні моменти у поведінці і характері. 

У моральній сфері. Відзначається нехтування принципами боргу, поняттями честі і порядності. При цьому діапазон моральних відхилень може бути дуже широким – від байдужості до долі ближніх до неприхованого цинізму і афішування власної аморальності.

Сфера спілкування. Особистість байдужа до думок оточуючих, лицемірна, підозріла, мстива і навіть капосна. Їй притаманні такі риси як самовпевненість, демонстративність поведінки, надмірне самолюбство, прагнення виділятися серед партнерів. 

Емоційна сфера. Вірна ознака психопатизації – запальність, нестриманість, агресивність, озлобленість. При цьому емоції чітко пов’язані з власним Я – вони виникають при найменшій спробі обмежити або ігнорувати інтереси і потреби особистості.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі