Історія 27-річної львів’янки, у якої ковід уразив понад 50% легень. Відео

Share Button
Скріншот із відео
Чотири з десятьох днів у лікарні вона провела у реанімації. Переживши цей жах, тепер жінка каже: змінила свою думку про вакцинацію і обов’язково зробить щеплення.

Історією своєї 27-річної пацієнтки поділилась 5-та міська лікарня у Фейсбуці.

Львів’янка Наталія не була вакцинована. Захворіла 3 жовтня і спочатку лікувалась удома, більше тижня жінка виконувала всі призначення свого лікаря, однак її стан раптово погіршився.

“Весь час у мене була температура 37-38°. Вже з 7 жовтня мене почали колоти, оскільки таблетки не допомагали. 10 жовтня мені стало трішки легше, я навіть почала думати, що уколи допомогли. Але 11-12 жовтня в мене з’явилась задишка. І це при тому, що весь цей час мене кололи. Мене скерували на УЗД, яке показало більше 50% ураження легень, тож мені потрібна була термінова госпіталізація”, – розповіла Наталія.

Жінка була кисневозалежною. Загалом у лікарні вона пролежала десять днів, чотири із яких її лікували у реанімаційному відділенні. Жінка подякувала медикам, які допомогли їй одужати та весь час підтримували її морально.

Виздоровівши, Наталія змінила свою думку про вакцинацію і тепер каже, що обов’язково піде й зробить щеплення проти коронавірусу.

“Я за вакцинацію. Я змінила свою думку. Я і мій чоловік плануємо вакцинуватись, оскільки я бачила, як від цієї хвороби помирають люди. Це дуже страшно”, – наголосила вона.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі