Євгенія Полікарпова

Євгенія Полікарпова

журналістка

Історія маминого синочка-соціопата

Share Button
Фото автора
Петро зовсім не схожий на соціопата та холоднокровного вбивцю. Але тим не менш, сьогодні цей тихий чоловік став "довічником"...

Ця історія трапилася три роки тому на вулиці Любінській, 27 лютого. Тоді Петру було 38 років, а його сусідці Людмилі того дня виповнилося 27.

Дівчина запросила на день народження рідну сестру та нареченого Івана. Обговорення майбутнього весілля уродинниці було у самому розпалі, як раптом у двері застукали. Це був Петро та його мама Лідія. Сусіди були обурені шумом, компанія попросила пробачення, і коли конфлікт був вже начебто вичерпаним, Петро зненацька витягнув ніж та кинувся спершу на Івана, а потім й на сестер. Бив він жінок у спини, поки вони намагалися затягнути скривавленого нареченого до квартири.

А що ж робила у цей момент матір Петра? Вона прискала у поранених сльозогінним газом… Так… Щоб не могли оборонятися.

Фінал історії жахливий: іменинниця Людмила та її коханий загинули у лікарні. Молодша сестра дивом вижила.

Психіатри визнали Петра соціопатом, але осудним. Сьогодні Залізничний суд оголосив йому довічне ув’язнення.

Цікавий факт, що матір Петра за фахом дитячий психолог, і багато років працювала з учнями однієї з львівських шкіл. Сусіди переконують, що її єдиний син ніколи не мав друзів, і навіть, не планував створювати свою сім’ю… Він був відданим лише матері, яку постійно супроводжував. Ось така історія маминого синочка…

Фото автора

До речі, судді наклали арешт на квартиру вбивці, аби він міг відшкодувати моральні збитки сім’ям своїх жертв, а його мама залишиться без даху над головою.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі