Ізраїль відкрив кордони для українців

15 червня 2021 Життя
Share Button
Фото з відкритих джерел.
Ізраїль дозволив українцям в'їзд до країни. Для цього потрібно заздалегідь подати заявку до консульської установи чи до управління з питань народонаселення та імміграції.

Туристи мають завчасно отримати дозвіл на в’їзд, за 72 год. до прибуття здати ПЛР-тест, а також відбути обов’язковий карантин, повідомили в посольстві України в Ізраїлі. Після прибуття необхідно буде зробити додатковий платний ПЛР-тест. Ця вимога поширюється також на тих, хто має сертифікат про вакцинацію або документ про одужання від коронавірусу.

“З 14 червня громадянам України дозволили в’їзд у країну. Чинними залишаються раніше встановлені вимоги щодо необхідності отримання спеціального дозволу на в’їзд, згідно з метою поїздки”, – ідеться в повідомленні, передає Газета.

Право на в’їзд, зокрема, мають:

– іноземці, чиї батьки проживають в Ізраїлі;

– іноземці, запрошені на весілля або похорон;

– люди, що потребують лікування;

– іноземні журналісти;

– студенти, які навчаються в Ізраїлі чи вступатимуть до ВНЗ;

– діячі культури;

– волонтери тощо.

Для отримання дозволу на в’їзд необхідно мати чинний медичний страховий поліс, який покриває витрати на випадок захворювання на коронавірус. Пасажири, які прибувають в Ізраїль, мають заповнити декларацію не більше ніж за 24 год. до рейсу. Пасажир надає свої особисті дані, медичні відомості, а також докладну інформацію про місце самоізоляції в Ізраїлі.

Усі міжнародні пасажири мають пройти обов’язкову двотижневу обсервацію. Громадяни, які мають довідку про вакцинацію проти Covid-19 в Ізраїлі або довідку про одужання від коронавірусу в Ізраїлі, самоізоляції не підлягають.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі