Кабмін ухвалив держрегулювання цін на пальне

14 травня 2021 Економіка
Share Button
Ілюстративне фото
Кабінет міністрів на сьогоднішньому своєму засіданні ухвалив постанову, якою запроваджується державне регулювання цін на пальне.

Про це повідомляє enkorr із посиланням на джерело в уряді.

Зокрема, було прийнято зміни до урядової постанови №1236 від 9 грудня 2020 р.. Згідно з новою редакцією документа, на період дії карантину буде встановлено граничні рівні торговельної надбавки до середньої ціни дизельного пального (не вище від 7 грн/літр) і бензину (не вище від 5 грн/літр).

При цьому середня вартість дизпального (ULSD 10 ppm) і бензину (GASOLINE 10 ppm), що включає митні платежі (акцизний податок та ПДВ), повинна розраховуватися на підставі даних Platts CIF NWE за попередній календарний місяць/декаду.

Здійснювати розрахунки пропонується зобов’язати НАК «Нафтогаз України», який надаватиме їх Мінекономіки не пізніше 3 числа кожного місяця, а останнє – публікуватиме середні ціни одного літра ДП і бензину до 5 числа кожного місяця.

Згідно з цими розрахунками, середня ціна дизельного палива на травень з урахуванням граничної націнки має становити 27,89 грн/л, бензину – 30,22 грн/л.

Розрахунки середньої ціни пального з граничною націнкою: 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі