“Карантинну” фінансову допомогу отримають 480 тисяч ФОПів

13 січня 2021 Економіка
Share Button
Фото - ілюстративне
Більшій частині з них виплати були проведені ще в грудні. А ті, хто подав заяву в останні дні минулого року, отримають гроші найближчим часом.

За одноразовою матеріальною допомогою у розмірі 8 тисяч гривень звернулися близько 480 тисяч ФОПів і найманих працівників. До нового року виплачено 3,6 млрд грн, тобто близько 455 тисяч людей отримали допомогу ще до нового року. Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.

За компенсацією можна було звертатися до 31 грудня 2020 року.

“Близько 25 тисяч людей подалися в останні дні старого року, тому з огляду на те, що почався новий бюджетний рік, вони отримають по 8 тисяч гривень у цьому році протягом короткого періоду часу”, – зазначив міністр.

Він додав, що за наступною програмою, а саме “Допомога роботодавцям – до 8000 грн”, роботодавці ще до нового року отримали 650 млн грн для близько 170 тис. своїх працівників. Ще понад 200 млн грн також до нового року отримали підприємці по компенсації ЄСВ.

“Додатково до цих програм у нас діють обмеження по перевіркам, мораторій на перевірки. Зрозуміло, мораторій на перевірки не діє на сфери, які стосуються  безпечності харчових продуктів чи на небезпечні виробництва”, – прокоментував Міністр.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі