Касові збори в українських кінотеатрах впали в 10 разів

08 серпня 2020 Життя
Share Button
Фото з відкритих джерел
Глядачів після карантину прийшло в кінотеатри в 10 разів менше.

В Україні з 2 липня дозволили відкрити кінотеатри, які до цього два місяці не працювали через жорсткий карантин. Однак і в перші тижні роботи цей бізнес не зміг отримати серйозний прибуток – за липень касові збори просіли в 10 разів порівняно з аналогічним періодом рік тому, пише Delo.

Загалом, за даними видання, з 2 по 29 липня 2020 року українські кінотеатри зібрали 21,7 млн гривень, продали 229 600 квитків. Це 9,6% від каси в липні 2019 року. Однак треба враховувати, що літо завжди було «низьким» сезоном для цього бізнесу.

Як кажуть самі кінопрокатники, така ситуація викликана не тільки карантином, а й там, що немає нових цікавих фільмів, зокрема блокбастерів.

Глядачів після карантину прийшло в кінотеатри в 10 разів менше.

Зараз в Україні працює понад 200 кінотеатрів. Майже всі вони відкрилися, як тільки дозволили їхню роботу. Ще не відкривалися два кінотеатри мережі «Кінопалац» – «Піонер» у Миколаєві та «Мир» у Вінниці, не працює жоден із семи міських кінотеатрів «Київкінофільму», повідомляє видання.

За даними мережі Multiplex, у якій 24 кінотеатри в 12 містах, глядачів після карантину прийшло в кінотеатри в 10 разів менше. Але співвласник «Планети кіно» Дмитро Деркач оцінює ситуацію більш оптимістично: за його даними, відвідуваність просіла втричі порівняно з липнем минулого року.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі