Казка «Фея Різдва» Леся Кічури увійшла до збірки казок для особливої малечі

08 березня 2021 Життя
Share Button
До всеукраїнського Брайлівського проєкту увійшла різдвяна казка Лесі Кічури.

Про це казкарка повідомила на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

“Саме 3 березня – в Міжнародний день письменника отримала поштою неймовірно цінну посилку – авторський примірник книги «Насипала зима сніжинок на долоньки»! Для мене – це неймовірна радість – ще одна Брайлівська книга для особливих діток у моєму письменницькому доробку. На її сторінках живе одна з моїх улюблених різдвяних казок – «Фея Різдва».

Неймовірно вдячна своєму колезі, письменнику Володимиру Вакуленко К., котрий долучив мене до свого всеукраїнського проєкту! Радію, що поряд з моїм прізвищем у книзі є автори з усієї України: Леся Пронь (Київ), Ірина Мацко (Тернопіль), Віра Правоторова (Рівне), Людмила Шамрай (Дніпро), Дмитро Кузьменко (Київ), Ольга Полевина (Кіровоград). Тішуся, що дітки з вадами зору отримають завдяки Володиній ініціативі ще одну чарівну книгу з казками. Нагадаю, що збірка, як і попередні, вийшла друком в рамках проєкту «Зірки на долонях» та створена для малечі з важкими порушеннями зору рельєфно-крапковим шрифтом та звичайним шрифтом за принципами універсального дизайну, за сприяння підприємства об’єднання громадян «СоцІнтел», громадська організація «Право вибору» (голова Валентина Бутенко)”, – написала казкарка.

У книзі також присутні кілька рельєфних малюнків. Їх творила дизайнерка Ольга Разлом. Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що авторка долучилася до закордонного Брайлівського проєкту. Восени 2020 р. в Угорщині уперше видали україномовну дитячу книгу. Туди увійшла казка Лесі Кічури «Ображена гумка».

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі