Керівник Військового інституту імені Т.Шевченка розповів, що можуть очікувати майбутні курсанти

19 січня 2021 Життя, наука
Share Button
Фото: АрміяInform
Підготовка курсантів за стандартами НАТО, додаток до диплома європейського зразка, а також участь у програмах міжнародних партнерів.

Про це розповів кандидат педагогічних наук генерал-майор Ігор Толок, в інтерв’ю АрміяInform.

Конкурс під час вступу до Військового інституту — в середньому шість осіб на одне місце. Навчаються в інституті курсанти які після ступеня «бакалавра» або «магістра» і військового звання «лейтенант» проходять службу за контрактом в ЗСУ.
Навчальний заклад успішно мотивує курсантів і користується сучасними методами навчання.

“Майбутніх офіцерів приваблюють освітні програми й можливість отримання подвійного диплома і здобуття якісної освіти. У підготовці курсантів беруть участь професори університету, який по праву визнаний одним з найкращих закладів вищої освіти України. Не забуваймо і про головне — самореалізацію, що дуже важливо”, – розказав пан Ігор.

Інститут постійно аналізує й удосконалює методи навчання, співпрацює з вишами НАТО, а також значно більше виділяє годин на іноземну мову для вдосконалення вмінь і навичок відповідно до мовного стандарту.
Особовий склад Військового інституту бере участь у міжнародних навчаннях, тренувальних місіях, тренінгах, освітніх програмах, консультаціях, стажуваннях та інших заходах, передусім у межах програм НАТО.

“Потрібно розуміти мету модернізації освітнього процесу в Збройних Силах — це створення такої його моделі, в якій оптимально поєдналися найкращі практики: вітчизняні й закордонні.”, – розказав Ігор Толок.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі