Керівництво “Голосу” почало “зачистку” у регіональних організаціях партії, – Притула

14 червня 2021 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Сергій Притула заявив, що вже написав письмову заяву про вихід "Голосу", однак ще відправив її. За його словами, людей із партії часто виключають і без заяви.

Для цього, як він заявив, існує рішення політичної ради партії. Притула зазначив, що так виключали багато людей, особливо в останні кілька місяців.

Однак, за його словами, про точну кількість треба запитувати в керівництва партії. Втім, такі “зачистки” відбувались.

“За останні кілька місяців відбувалися “зачистки” території. Були спроби обезголовити кілька обласних організацій”, – заявив Притула, передає 24 Канал.

Зокрема, мовиться про такі осередки:

  • Дніпропетровський;
  • Херсонський;
  • Чернівецький.

Як зазначив шоумен, керівників змістили, а на їхнє місце дали своїх “фунтів”.

“Наприклад, Чернівецькою облорганізацією поставили керувати помічника Кіри Рудик, який, не знаю, чи бачив Чернівці на власні очі”, – пояснив він.

Сергій Притула 7 червня 2021 року повідомив, що виходить з партії “Голос”. Політик наголосив, що обласні та міські осередки не мають відповідати перед суспільством за вчинки партійного керівництва.

Народний депутат фракції “Голос” Ярослав Юрчишин повідомив “Українській правді” про те, що щонайменше 10 парламентарів розглядають варіант виходу з партії та фракції. Вони пояснюють це узурпацією та зловживанням влади з боку керівництва політсили.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі