Керівництво Львівської облради хоче підняти собі зарплату на 50 тисяч гривень?

22 квітня 2021 Львів
Share Button
Фото ілюстративне
Наступного тижня має відбутись сесія обласної ради, де хочуть розглянути і питання преміювання керівництва Львівської облради.

Серед питань порядку денного є ось це , яке називається просто про внесення змін до рішення обласної ради від 22.12.2020 під номером 25, пишуть у Телеграм-каналі “#політичнийтреш”.

Цим рішенням встановлений рівень оплати праці голови облради, заступників голови облради і голови бюджетної комісії. Розмір преміювання цих 4 посадових осіб, згідно з цим рішенням, становить рівно 100%.

“Видно цього виявилось замало і тепер Володимир Квурт ініціює встановлення розміру премій в розмірі середньовідсоткового преміювання працівників апарату ради. Ніби нічого цікавого, але є один нюанс. Працівники апарату ради в середньому отримують щомісячну премію в розмірі 200-300%. А можуть і по 500% отримувати. Тому фактично цим, здавалося б, технічним рішенням, премії голови ради, її двох заступників і самого Володимира Квурта зростуть зі 100% до мінімум 200-300%. Тобто їхні зарплати зростуть від 20 до 50 тисяч гривень на місяць!“, – пишуть на каналі.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі