Керівниця відділення “Укрпошти” потрапила у мовний скандал у Кривому Розі. Відео

19 лютого 2021 Відео, Життя
Share Button
Скріншот з відео
У Кривому Розі стався мовний скандал. Завідувачка відділенням "Укрпошти" обслуговувала клієнтів без засобів захисту та порушувала "Закон про мову".

Відео розмови клієнта з працівницею “Укрпошти” виклали у Мережу.

Чоловік зробив зауваження жінці, через те, що вона обслуговувала його без маски і російською мовою. Жінці докір не сподобався і вона замість того щоб виправити ситуацію, заходилася викликати поліцію.

Чоловік почав проводити знімання, пише ТСН.

Жінка назвалася заступницею начальника відділення №50027 і поскаржилася правоохоронцям, що в приміщенні перебуває “буйний” чоловік, який її знімає на камеру.

В свою чергу чоловік вів себе досить спокійно і сказав, що дочекається поліції і повідомить про одразу два порушення з боку працівниці: неносіння маски і порушення мовного закону.

“Ви не маєте права мене знімати, вийдіть звідси . Я розмовляю, як мені зручно. Ніхто, ні на якій мові не забороняв мені розмовляти”, –  заявила працівниця “Укрпошти”.

У коментарях під відео більшість дописувачів зійшлися на думці, що є Закон України, і усі його мають виконувати. Чим закінчився конфлікт, не повідомляється.

В пресслужбі АО “Укрпошта” порушення мовного закону їхньою працівницею поки не прокоментували.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі