Кіра Рудик прокоментувала розкол у партії “Голос”

15 червня 2021 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Голова партії "Голос", народна депутатка Кіра Рудик прокоментувала розкол, який останнім часом спостерігається в політсилі, а також ситуацію навколо Сергія Притули.

Свою позицію з цього приводу вона озвучила в ефірі “Радіо Свобода”.

Коментуючи вихід Притули з політсили, Рудик висловила думку, що він, перебуваючи у лавах партії, не міг остаточно визначитися, що саме хоче робити. І “його дії останнім часом були дещо неорганізовані”.

“Ще декілька тижнів тому ми чули, що Сергій хоче очолити партію, а декілька днів тому він зробив іншу заяву, що тепер він покидає партію. А до цього в нього були заяви, що він хоче очолити київський осередок. А до цього в нього були заяви, що він хоче очолити фракцію в Київраді, але він не йшов у Київраду. А ще до цього він хотів робити партію Сергія Притули. А ще до цього він хотів піти з політики. Тому тут я щиро бажаю, щоб він нарешті визначився з тим, що він хоче робити, і ми можемо побажати йому тільки успіху в прагненні очолити хоч щось”, – заявила Рудик.

На запитання про те, чи готова партія повернути Притулу в свої лави, якщо він висловить таке бажання, Рудик відповіла, що заяви з приводу прийняття людей у партію ухвалює політична рада. І якщо від Притули буде така ініціатива, то політична рада її розгляне, передають Букви.

Коментуючи звинувачення однопартійців, що вона узурпувала владу й керує партією одноосібно, Рудик повідомила, що “перш за все партією між з’їздами керує політична рада з семи людей, яких обрав з’їзд”.

“Таким чином прописано в нашому статуті. Тому заява про те, що хтось, у тому числі я, може узурпувати владу, вона як мінімум не відповідає тим правилам, за якими ми працюємо”, – стверджує депутатка.

Крім того, Рудик прокоментувала заяви, що “Голос” звинувачують “у підігруванні владі та олігархам”. Вона закликала “подивитися на голосування “Голосу” за останні півроку”.

“Ви побачите, що ми є дуже опозиційна партія, яка не підтримує жодної ініціативи влади, яку ми не вважаємо такою, що працює на рух України до Євросоюзу, на боротьбу з корупцією та отримання економічного зростання”, – запевнила депутатка.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі