Клімкін розповів, хто зриває всі зустрічі щодо Донбасу

15 жовтня 2021, 10:26 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Колишній міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що єдина людина, яка приймає рішення у Москві - це Путін і тільки від нього залежить вирішення питання щодо Донбасу.

Про це він сказав в ефірі на телеканалі “Україна 24”.

За його словами, на зустрічах між міністрами у нормандському форматі президент Росії Володимир Путін давав прямі вказівки міністру закордонних справ РФ Сергію Лаврову. І Клімкін вважає, що останній не причетний до постійних зривів переговорів щодо Донбасу.

“Іноді Лавров має вказівки від Путіна, і тоді він говорить. Іноді він не має, і тоді перед вами читає тези і переставляє речення. Тому Лавров тут точно ні до чого. Якщо буде зустріч міністрів закордонних справ… ну, процес заради процесу – це краще ніж мовчати, краще ніж відсутність взагалі просування будь-якої розмови у нормандському форматі”, – сказав Клімкін.

На думку колишнього міністра, зустріч у форматі міністрів закордонних справ не принесе Україні жодних результатів через позицію президента РФ Володимира Путіна.

“Єдина людина, яка щось вирішує у Москві – Путін, а він зараз відчуває новий маневр і геоплітичну м’ясорубку. Це не означає, що його позиції покращилися, але тим не менше він вважає, що у ньго з’явилися гра медіатора між США і Китаєм. Цим країнам він не потрібен, але у цю гру Путін буде грати”, – зазначив Павло Клімкін.

Як писало Діло, у Путіна пояснили, чому Росія відмовилася від зустрічі “нормандської четвірки”.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі