Клімкін розповів про стратегію Путіна щодо України

04 липня 2021 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Колишній міністр Павло Клімкін вважає, що стратегія Путіна - показати, що Україна - це держава, яка не відбулася, і його пропагандисти постійно це повторюють та наголошують на цьому.

Про це Клімкін заявив в  інтерв’ю Парламент.UA.

“Я взагалі вважаю, що стратегія Путіна – показати, що Україна – це держава, яка не відбулася, і його пропагандисти постійно це повторюють та наголошують на цьому. Він обов’язково щось зробить: щось до 30-річчя незалежності України чи після неї. Це вже інше питання, але те, що зробить і відповідь буде – це 100%,” — зазначив він.

Клімкін також прокоментував стрілянину зі сторони Росії у британський есмінець HMS Defender у Чорному морі біля окупованого Криму.

“А потрібно відстоювати своє. Бачите як британці по носу дали росіянам з есмінцем. Це психологічно дуже-дуже класно: називається помстилися за все. Вони (британці – ред.) пройшли спокійно не змінюючи курс. Вони їм помстилися за всі нескінченні порушення російськими літаками і суднами повітряного простору. Вони їм показали, що вони думають про Крим: дуже просто і один раз, цього насправді вистачить,” — додав він.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі