Клімкін розповів, як Україна може перемогти режим Путіна

24 червня 2021 Політика
Share Button
Фото з відкритих джерел
Перемогти російський режим Україна можемо тільки у співпраці з колективним Заходом, впевнений колишній голова української дипломатії Павло Клімкін.

Про це пише ZN.UA.

“Можна скільки завгодно розвивати тему здатності України стати самостійним світовим гравцем, але це потребує послідовної реалізації довгострокової стратегії, радикального зміцнення наших інституцій, національної єдності, мобілізації та згуртованості суспільства, і ще багато всього. І шалених обсягів ресурсів”, – попереджає Клімкін.

Він наголошує, що необхідно «вкладатися в майбутнє»: в середньостроковій перспективі штучний інтелект і прориви у сфері біології будуть важливіші за ядерну зброю, однак в Україні, де освіта й наука послідовно деградують, це, швидше, скидається на наукову фантастику.

“Для мене докорінна реформа освіти та інновацій є найважливішим маркером бажання рухатися вперед і стратегічного планування: вкладатися потрібно насамперед у людей, у їхні знання та навички. Але навіть за такого, на сьогодні — абсолютно фантастичного, сценарію в нас немає економічної й інтелектуальної спромоги перемогти Росію і відновити нашу територіальну цілісність без наших друзів та партнерів, — це аксіома”, – додав Клімкін.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі