Клімкін заявив, що Кремль офіційно може визнати ОРДЛО

08 квітня 2021 Політика
Share Button
Фото: ілюстративне
Клімкін зазначив, що в ОРДЛО відбувається повзуча російська анексія.

Ексглава Міністерства закордонних справ Павло Клімкін в ефірі програми «Сьогодні День» на телеканалі «Україна 24» заявив, що влада Росії може піти на два способи визнання ОРДЛО.

«Подивіться, що зараз відбувається на Донбасі – прискорена видача паспортів, прив’язка їх до медичних полісів, реальна підготовка до виборів до Держдуми тих, хто має російський паспорт, і реальна зачистка всього українського. Там реально йде повзуча анексія. В такій ситуації Кремль може піти на будь-який варіант, зокрема неофіційне або офіційне визнання Донбасу. Тобто Кремль створює собі простір, щоб тиснути на нас і на наших друзів, і далі продовжувати гру на підняття ставок», – зазначив ексміністр.

Він роз’яснив, що розуміється під неофіційним і офіційним визнанням ОРДЛО.

«Неофіційне визнання – це може бути умовно «придністровський» варіант, або «абхазький» варіант – з повним визнанням. Неофіційне визнання, «придністровський» варіант – але він буде жорсткішим, ніж у Придністров’ї, оскільки в Придністров’ї вплив Москви менший, ніж сьогодні на Донбасі. А на Донбасі сьогодні цей вплив 99,9% – майже все українське там зачищене. І Москва це робить прискореними темпами», – наголосив Клімкін.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі