“Клубу Пікассо” не вдалося скасувати реєстрацію приміщення на Зеленій за міськрадою

15 грудня 2021, 17:47 Львів
Share Button
Фото з відкритих джерел
Господарський суд Львівської області повністю відмовив у задоволенні позову ПП "Клуб Пікассо", яке оскаржувало реєстрацію права власності на приміщення однойменного клубу на вул. Зеленій, 88 у Львові за Львівською міськрадою.

Про це пишуть “Наші Гроші” з посиланням на рішення суду, яке опублікували в реєстрі 13 грудня.

Нагадаємо, низка судових спорів між ПП “Клуб Пікассо” та міськрадою (в тому числі окремо із заступником міського голови) розпочалась після зміни власників підприємства. У червні минулого року підприємство перейшло у власність “НТА+”, яке офіційно оформлене на головну редакторку телеканалу НТА Наталію Струк та креативного продюсера Віталія Крутякова.

Телеканал хотів облаштовувати в приміщенні телецентр. Однак в липні минулого року міська рада заявила, що має інші плани щодо будівлі на вул. Зеленій, 88. Якраз у червні виконавчий комітет Львівської міської ради передав їх комунальній установі “Львівський міський молодіжний центр” для створення міського молодіжного центру.

Договір оренди у “Клубу Пікассо” на це приміщення завершився в липні цього року. І управління комунальної власності вже звернулося до підприємства з вимогою звільнити орендоване майно.

Суть судового спору

У суді ПП “Клуб Пікассо” повідомило, що фактично з 2001 року орендує цілісний майновий комплекс державного комунального підприємства кінотеатр “Зірка” на вулиці вул. Зеленій, 88 (попередній орендар фірма “Палома” була реорганізована в це підприємство). Приміщення на вулиці Зеленій більш відоме тим, що там тривалий час працював клуб “Picasso”.

У 2017 році виконком Львівської міськради вирішив зареєструвати за територіальною громадою Львова в особі Львівської міської ради право комунальної власності на ці приміщення площею 560,9 кв. м. Відповідний запис до реєстру внесли в 2018 році.

На думку “Клуб Пікассо”, міськрада порушила його права, бо зареєструвала приміщення як окремий об`єкт нерухомого майна, а не в складі цілісного майнового комплексу. Основне, як виглядає, “Клуб Пікассо” цікавлять процедури, пов`язані з поверненням орендованого державного майна, наприклад, вибір організаційно-правової форми підприємства, заснованого на поверненому після оренди державному майні, визначення часток сторін у єдиному майновому комплексі тощо.

На думку міськради, позов є безпідставним. “Клуб Пікассо” не пояснив, яким чином проведена реєстрація майна порушує його права як орендаря і чи змінились з того часу їхні правовідносини. Оскільки навіть “Клуб Пікассо” не вважає себе власником майна, то і спір про право власності фактично відсутній.

Суддя Андрій Мазовіта погодився із позицією міськради. Його рішення ще може бути оскаржене до Західного апеляційного господарського суду протягом 20 днів з дня складення повного судового рішення.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі