Колегія виборників визнала Байдена президентом США

15 грудня 2020 Політика, Світ
Share Button
Фото із відкритих джерел
В Колегії виборників США завершили голосування та підтвердили перемогу кандидата в президенти Джо Байдена.

Байден отримав 306 голосів з 270 необхідних для перемоги. Про це повідомляє The New York Times.

Зазначається, що за підсумками голосування у кандидата в президенти від демократів Джо Байдена 306 голоси виборників, з очікуваних 306 та необхідних 270 для перемоги на виборах. У діючого президента США Дональда Трампа — 232 голоси виборників з прогнозованих 232. За такі результати президентських виборів в США проголосували усі 538 виборників.

“В Америці політики не беруть владу — їй її дають. Ми, народ, проголосував. Віра в наші інститути тримається. Чесність наших виборів залишається незмінною. Настав час перегорнути сторінку і об’єднатися. Як я говорив в ході цієї кампанії, я буду президентом усіх американців. Я буду так само ретельно працювати для тих з вас, хто не голосував за мене, як і для тих, хто голосував”, — йдеться в заяві, зробленій за підсумками голосування, обраного президента США Джо Байдена.

Результати голосування в Колегії виборників на спеціальному спільному засіданні офіційно підрахує новий склад Конгресу 6 січня 2021 року та затвердить результати виборів. Новообраний президент США буде приведений до присяги під час церемонії інавгурації 20 січня.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі