Колесніков передумав та підтвердив створення нової партії

05 травня 2021 Політика
Share Button
Борис Колесников
Борис Колесніков, «ексрегіонал» та колишній нардеп від «Опозиційного блоку», міністр уряду Миколи Азарова, підтвердив створення нової політичної партії, від чого напередодні відхрестився.

Про це Колесніков повідомив у коментарі Радіо Свобода.

«Я справді займаюся створенням нового політичного проєкту. Він матиме назву «Україна – наш дім». Його основна ідея – зібрати найкращих людей з усіх сфер: промислового та аграрного сектору, сфери інформаційних технологій, медицини, освіти, соціальної сфери, малого та середнього бізнесу. Ідея створити таку партію у мене виникла давно, бо останнім часом в українській політиці гостро відчувається дефіцит професійних селфмейд-людей і політична сила, над якою я працюю, готова їх запропонувати», – повідомив екснардеп.

Зазначимо, що напередодні політик заперечив створення нової політичної сили. Раніше про такі наміри повідомляли у ЗМІ. У матеріалі «Української правди» вказувалось, що Колесніков є відповідальним за підготовку нового політичного проєкту олігарха Ріната Ахметова.

При цьому, хоча минулої доби, 3 травня, він заперечив такі наміри, проте вже наступного дня заявив, що «сталось певне непорозуміння».

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі